Perfectionment

PERFECTIONMENT – TOBULINIMOSI MODULIS

1 savaitės trukmės mokymų modulis skirtas norintiems sustiprinti jau turimas savo žinias bei pagerinti skirtingų  makiažo technikų įgūdžius.

Šį modulį rekomenduojame bazines vizažo žinias turintiems asmenims, grožio konsultantams, kosmetologams, vizažistams.

 Įteikiamas tarptautinis SLA Academy diplomas.

INTENSE – INTENSYVUS MODULIS

3 dienų trukmės intensyvus praktinis modulis skirtas profesionalams, norintiems patobulinti turimas žinias, sužinoti naujausias makiažo tendencijas bei sustiprinti turimus įgūdžius per itin trumpą laiką.

Šį modulį rekomenduojame skubantiems ir taupantiems laiką grožio specialistams.

 Įteikiamas tarptautinis SLA Academy diplomas.

Intense
Expert

PRO - MODULIS

Tai išplėstinės programos 6 mėn. trukmės mokymų modulis, kuriame išmoksite viską nuo pagrindų ir įgysite profesionalaus grimerio – vizažisto specialybę kartu su tarptautiniu “SLA Academy Paris” sertifikatu.

Šis modulis skirtas tiems, kurie nori įgyti profesionalaus grimerio – vizažisto specialybę. Šios mokymų programos atitinka profesinio mokymo keliamus reikalavimus, o kartu su „SLA Academy Paris“ patirtimi, Jūs turite galimybę įgyti unikalią grimerio profesiją kartu tampant sertifikuotu prestižinės „SLA Academy Paris“ grimeriu. Galimybė mokymų metu stažuotis Paryžiaus arba kitos šalies SLA Academy.

VISAGISM – VIZAŽO MODULIS

Tai specialus, 2 mėnesių trukmės mokymų modulis, kurio metu gilinamasi į skirtingas makiažo technikas, veido bruožus, makiažo pritaikymus bei charakteringus makiažus nuo pat pagrindų.

Šis modulis skirtas žmonėms, norintiems sužinoti apie vizažą nuo pat pagrindų, atrasti skirtingas makiažo technikas, gauti įvairių grožio, mados patarimų. Šis modulis pritaikytas visiems, norintiems įgyti grožio makiažų žinių: mėgėjams, grožio konsultantams, grožio specialistams, kosmetologams, plaukų ir rūbų stilistams, fotografams.

Visagism mokymai
Beute

BEAUTE – GROŽIO MODULIS

1 mėnesio trukmės vizažo mokymų modulis, kurio metu tobulinamos skirtingos grožio makiažų technikos ir subtilybės bei veido odos, veido morfologijos žinios.

Šis modulis skirtas visiems norintiems susipažinti su makiažo subtilybėmis, įgyti naujų žinių, praktikos, tobulintis pagal naujausias vizažo tendencijas ir atikimo būdus. Puikiai pritaikytas kosmetologams, stilistams, grožio konsultantams, grožio specialistams ar mėgėjams.

SELFIE – MAKIAŽO MOKYMAI SAU

1 savaitės trukmės vakariniai makiažo mokymai Sau, kuriuose informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai, kartu su įdomia ir moteriškų makiažo paslapčių kupina praktika.

Šį modulį rekomenduojame visoms save mylinčioms moterims!

Makiažo mokymai Selfie
Individuali makiažo pamoka

INDIVIDUALI MAKIAŽO PAMOKA

3 valandų trukmės individuali makiažo pamoka skirta tik Jums ir Jūsų poreikiams!

Sutartu laiku SLA Academy Vilnius meistras išmokins išryškinti Jūsų asmeninius veido bruožus ir atlikti tinkamiausią makiažą!

MAKIAŽO MOKYMAI DRAUGĖMS - KOLEGĖMS

3 valandų trukmės grupiniai mokymai skirti draugėms arba kolegėms, kurios nori smagiai praleisti laiką ir išmokti naujų makiažo technikų. Sutartu laiku SLA Academy Vilnius meistrai išmokins Jus išryškinti asmeninius bruožus bei pademonstruos pačią tinkamiausią makiažo techniką pagal pasirinktą temą – dieninį, vakarinį ar ofisinį makiažą.

Draugių Kolegių makiažo mokymai
Makiažo mokyma moksleivėms

MAKIAŽO PAMOKOS MOKSLEIVĖMS

3 vakarų arba šeštadieniniai mokymai jaunoms merginoms, kurios nori išmokti teisingai, greitai bei natūraliai atlikti makiažą sau.

SLA Academy meistrai parodys svarbiausias makiažo atlikimo technikas, išmokins teisingai atsirinkti tinkamą ir jaunai veido odai skirtą kosmetiką.

MERGVAKARIO - GIMTADIENIO MAKIAŽO PAMOKA

Puikus laiko praleidimas ir nuostabi pramoga, kuri leis ne tik smagiai praleisti laiką draugių būryje, bet ir išmokti makiažo subtilybių! SLA Academy makiažo meistrai parodys įvairias makiažo technikas ir tipus, ir suteiks galimybę pasipuošti nuostabiu makiažu kiekvienai šventės dalyvei!

Gimtadienio - Mergvakario pamoka

MODE & BEAUTE MODULIS

Šis modulis skirtas visiems norintiems susipažinti su makiažo. mados ir kūrybos subtilybėmis, įgyti naujų žinių, praktikos, tobulintis pagal naujausias vizažo tendencijas ir atikimo būdus bei susipažinti su TV grimo ir mados makiažo užkulisiais. Puikiai pritaikytas kosmetologams, stilistams, grožio konsultantams, grožio specialistams ar mėgėjams.

SLA__spalis_image___04