12800124_887237801374101_6038528189563049291_n

Interviu su SLA Paris ir SLA Academy įkūrėju Serge Louis Alvarez per jo vizitą Lietuvoje 2016-03-08

Šaltinis – swo.lt

Poster LOOKAH 2015

Mados žurnalo SWO.lt  atlikta “SLA Paris” dekoratyvinės kosmetikos apžvalga.

Šaltinis – swo.lt

Panele.lt

Rudens makiažo tendencijos: SLA Academy Vilnius profesionalų eksperimentai.

Pasikeitus sezonui, atkeliauja ir naujos rudens makiažo tendencijos. Kokį makiažą naudoti ir kaip pasidažyti einant į mokyklą ar paskaitas?

Šaltinis – panele.lt

Gritė Maruškevičiūtė

Ne per seniausiai Vilniuje duris atvėrus SLA akademijai, kurioje profesionaliai makiažo pasimokyti gali bet kuri norinti mergina ar moteris, nusprendėme pakalbinti akademijos įkūrėją, vadovę ir makiažo dėstytoją Gritę Maruškevičiūtę.

Šaltinis – swo.lt

Nuotakos makiažas 2015

“Šios vasaros nuotakos – ypatingos. Jos šviečia skaistumu, apgaubtos romantikos, atrodo trapios, nepasiekiamos ir švytinčios it deivės”, – tokias nuotakų makiažo tendencijas iš seminarų Paryžiuje parsivežė vizažistė ir tarptautinės grimo akademijos “SLA Academy Vilnius” vadovė bei dėstytoja Gritė Maruškevičiūtė.

Šaltinis – delfi.lt

stilius lietuvos rytas

Mūsų dėstytojos Gritės Maruškevičiūtės darbai “Stiliuje”.

Šaltinis – Stilius

Foto i PRESS

2010-ųjų Mis Lietuva Gritė Maruškevičiūtė, profesionali vizažistė, efektingu makiažu papuošė merginą, kuri laimėjo fotosesiją grožio ir mados bendruomenei skirto interneto portalo BeScouted organizuotame konkurse. Modelio patirties turinti Gritė ir pati neatsispyrė fotoaparato blykstėms bei įsiamžino gundančioje fotosesijoje.

Šaltinis – žmonės.lt

Be_scouted

Makeup artist Grite interview for BESCOUTED.

Short conversation about Grite and her lovely profession!

Šaltinis -Bescouted.com

Akvarelė

Tituluota gražuolė, vizažistė Gritė Maruškevičiūtė pristato žiemiškai romantiškos fotosesijos įvaizdžius. Suvienijusi jėgas su fotografe Olga Polomarenko ir floriste Egle Kazokaite, vizažo specialistė sukūrė fotografijų seriją, pavadintą „Žiemos orchidėja“.

Šaltinis – balsas.lt

IMG_3893

Prieš keletą dienų Gritė grįžo iš Paryžiaus, kur lankėsi tarptautinėje vizažo ir grimo akademijoje SLA. „Kadangi pavasarį seminaro metu teko garbė susipažinti su pačiu akademijos įkūrėju Serge’u Louisu Alvarezu, jo grimuotojų bei ofiso darbuotojų komanda, sulaukusi pasiūlymo atvykti aplankyti jų Paryžiuje pradėjau planuoti kelionę.

Šaltinis – balsas.lt